BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
KRYMINAŁKI

Policjanci zespołu kryminalnego barlineckiego Komisariatu Policji, zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Lipiany, który na terenie jednej z placówek medycznych w Barlinku dokonał kradzieży portfela. Złodziejem zajmie się teraz sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA

  

Barlineccy policjanci zatrzymali do kontroli 19-letną kobietę, kierującą samochodem osobowym, która wcześniej spowodowała kolizję drogową. Okazało się, że nie posiadała ona uprawnień do kierowania samochodami, ponadto znajdowała się pod wpływem alkoholu (ponad 1 promil w wydychanym powietrzu). Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 do 10 lat. Zadecyduje o tym sąd.

Policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca miasta, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad konkubiną. Prokuratura zastosowała wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego i zakaz kontaktowania się z poszkodowaną kobietą. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  

 

Jacek Słomka