niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4.2307692307692 1 1 1 1 1 Ocena 4.23 (13)
HAGA - NASZE KURSY OTWORZĄ CI RYNEK PRACY

Firma HAGA istnieje na rynku od 2010 roku. W początkowym okresie istnienia, naszą podstawową działalnością były zagadnienia związane ze szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Od 2018 roku, jesteśmy uznanym na rynku organizatorem kursów i szkoleń zawodowych.

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi maszyn budowlanych i drogowych. Nasza oferta dotyczy zajęć z obsługi maszyn do robót ziemnych takich jak koparko-ładowarki, koparki czy ładowarki. Organizujemy również szkolenia z obsługi maszyn do robót drogowych tj. walce drogowe, przecinarki do asfaltu. Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń dla osób indywidualnych, firm oraz Urzędów Pracy i innych instytucji.

 

 

Nasz ośrodek, został wpisany przez Urząd Pracy do rejestru instytucji szkoleniowych. Posiadamy również zgodę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Ośrodek powstał z myślą o wszystkich osobach związanych z branżą budowlaną, które chcą podnosić swoje kwalifikacje oraz o tych, którzy w tej właśnie dziedzinie widzą swoją dalszą ścieżkę zawodową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapotrzebowaniu rynku, systematycznie udoskonalamy naszą ofertę zarówno w zakresie modernizacji metod dydaktycznych i pomocy naukowych, jak i wprowadzając coraz nowsze szkolenia.

 

 

Posiadamy odpowiednio przygotowaną bazę szkoleniową, która znajduje się na terenie Myśliborza, Nowogardu, Szczecina i Koszalina. W jej skład wchodzi własny park maszynowy, poligon do zajęć praktycznych oraz nowoczesne sale wykładowe. Wysoki poziom szkoleń gwarantuje doświadczona kadra wykładowców i instruktorów, umiejąca przekazać zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Specjalistyczne szkolenia zawodowe kończą się egzaminem przed właściwą komisją oraz wydaniem odpowiednich zaświadczeń lub uprawnień państwowych.

 

Oprócz doświadczenia, posiadamy wiedzę i praktykę. Służymy doradztwem i pomocą,

a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Pełna oferta www.ehaga.pl kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 575 521 549.

Dnia 08.10.2022r., zapraszamy na

rozpoczęcie kursu operatorów maszyn budowlanych

w Myśliborzu przy ul. Królewieckiej 45.

 

 

UWAGA ⚠️⚠️⚠️KURS MYŚLIBÓRZ 08.10.2022, godzina 09:00 ul. Królewiecka 45 www.ehaga.pl e-mail: biuro@ehaga.pl 🚧...

Opublikowany przez HAGA Środa, 21 września 2022