BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kolejny sukces KS BORAN
Dnia 25 stycznia 2009r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w Amatorskim MMA. Nasze miasto po raz kolejny reprezentowali zawodnicy Barlineckiego Klubu Sportowego "BORAN".

Nasi "wojownicy" walczyli w następujących kategoriach wagowych:
Michał Najman - 93kg
Mariusz Kuzioła - 78kg
Artur Śmigasiewicz - 65kg (turniej o Mistrzostwo Polski)

Wszyscy wystawieni zawodnicy wygrali swoje walki, a konkurencja była ostra, gdyż na zawody zjechało ponad 100 zawodników z całej Polski. A oto sukces naszych barlineckich zawodników:

Michał Najman - kategoria walki pierwsze - 93kg wygrana w pierwszej rundzie przez TKO.
Mariusz Kuzioła - kategoria walki pierwsze - 84kg wygrana w pierwszej rundzie przez poddanie.
Artur Śmigasiewicz - turniej o Mistrzostwo Polski kategorii - 65kg, spisał się świetnie!! Zajął 4 miejsce, ale w pierwszej swojej walce wygrał z vice-mistrzem Polski w tej kategorii, który już w pierwszej rundzie poległ. Artur przegrał dopiero (po dość mocno kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej) z 3-krotnym mistrzem Polski tej kategorii.

REKLAMA

Razem z naszymi zawodnikami do Olsztyna udali się trener Klubu Sportowego „Boran” Krzysztof Woźniak (wielkie brawa za przygotowanie zawodników) oraz manager klubu Nikodem Zatowka, który był konferansjerem oraz sędzią głównym wszystkich finałów Mistrzostw Polski.

Członkowie klubu dziękują sponsorom: Stadninie Koni Płonno pani Andżelice Smolis Siwek i Romanowi Siwek za sponsorowanie wyjazdu.

Klub Sportowy „BORAN” zwraca się do wszystkich osób mogących pomóc w urządzeniu nowej salki treningowej. Potrzebujemy materace treningowe o grubości 4 cm, aby nasze treningi odbywały się w bezpiecznych warunkach. Materace można dostarczyć (jeżeli ktoś posiada) do siedziby klubu przy ulicy Wiosennej 54 (Moczkowo).

Z uwagi na to, że jesteśmy na etapie dopinania formalności związanych z utworzeniem stowarzyszenia, wszystkich chętnych do wsparcia finansowego naszych sportowych wysiłków prosimy o wpłacanie darowizn na konto:

Towarzystwo Miłośników Barlinka
GBS Barlinek 88 8355 0009 0000 0853 2000 0001
Z dopiskiem KS BORAN

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/boran/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.