Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
POŻEGNANIE LATA I POWITANIE JESIENI W SP 4 W BARLINKU

W środę, 28-go września pożegnaliśmy lato i powitaliśmy jesień w SP 4 w Barlinku. Po raz kolejny odwiedziła nas sekcja edukacyjna Nadleśnictwa Barlinek, dzięki której nasi uczniowie pogłębili wiedzę z zakresu przyrody i ekologii.

 

REKLAMA

  

Panie leśnik przygotowały kilka gier i zabaw edukacyjnych, za udział w których uczniowie wszystkich klas otrzymywali edukacyjne gadżety. Ponadto klasa 5 a wraz z wychowawczynią, Panią Joanną Zmarzlik przygotowała kiermasz ciast i ciasteczek jesiennych – królowała szarlotka, ciasto marchewkowe oraz kruche ciastka z cynamonem. Każdy znalazł coś słodkiego dla siebie. Na szkolnych korytarzach odbywały się również konkursy przygotowane przez Panią Małgorzatę Kozar – konkurs na jesienny bukiet oraz na Królową i Króla jesieni.

Najbardziej ciekawym, kolorowym strojem w barwach jesieni wyróżnili się Iga Smutek oraz Kacper Niewiadomski z klasy 5 a. Uczniom ubranym w barwy jesieni rozdawane były cukierki ufundowane przez Radę Rodziców. Ada Pakosz i Nadia Sławińska z klasy 7 a dbały o to, aby nikt nie został pominięty. Na długich przerwach razem z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego tańczyliśmy w rytm popularnej piosenki Chocolate – radości uczniów nie było końca.

Dziękujemy jak zwykle niezawodnym – Nadleśnictwu Barlinek oraz Rodzicom. 

 

Organizatorzy:

Małgorzata Kozar
Joanna Zmarzlik
Koło Edukacji Regionalnej
Liga Ochrony Przyrody
Samorząd Uczniowski

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież