BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mistrzostwa Polski Juniorów
W dniach 22-25 stycznia w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskim w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, gdzie podopieczni Wojciecha Szymaniaka zdobyli 3 medale.

Mistrzem Polski Juniorów na dystansie 800m został Jakub Trząsalski, który po fascynującej i zarazem dramatycznej końcówce wyprzedził drugiego na mecie o zaledwie 0.002 tysięczne sekundy - uzyskując czas 1.53.67.

REKLAMA

Drugi medal brązowy zdobył Kamil Wróblewski w skoku wzwyż uzyskując wynik 194cm w kategorii juniora młodszego i ostatni medal tego dnia brązowy zdobyła Paulina Furmańska która na dystansie 1000m uzyskała czas 3.02.88 tracąc do pierwszego miejsca zaledwie 0.06 setnych sekundy.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/zloto/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.