BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
JESIENNE GRZYBOBRANIE – CIT ZAPRASZA

BOK – Centrum Informacji Turystycznej oraz Nadleśnictwo Barlinek, zapraszają na jesienny rajd nordic walking  „XVIII Wielkie Grzybobranie z Nadleśnictwem Barlinek”. 22 października (sobota) godz. 10.00 – start i zbiórka przed Plażą Miejską ul. Sportowa.

  

REKLAMA

 

W programie m.in. rajd po Puszczy Barlineckiej, konkursy, niespodzianki i ognisko. Konieczne wcześniejsze zapisy – tel. 95 7462-874 lub osobiście w Centrum Informacji Turystycznej ul. Paderewskiego 7. Koszt uczestnictwa 10 zł od osoby. 

 

BOK - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.