BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Chmielna ulicą jednokierunkową
O poruszaniu się samochodem lub pieszo po mieście można by pisać codziennie. Praktycznie każdego dnia napotyka się na problemy z tym związane. Brak miejsc parkingowych, zatarasowane ulice, ciemne przejścia dla pieszych. Z kolejnym problemem zwrócił się do naszej redakcji mieszkaniec ulicy Chmielnej.

Pisze on m.in. „Nie wiem, do kogo się zwrócić z prośbą o postawienie znaku "zakaz zatrzymywania" na ul. Chmielnej w Barlinku. Prawie codziennie, żeby przejechać samochodem tą ulicą, trzeba mieć trochę umiejętności. W załączniku przesyłam zdjęcie tej ulicy. Czasami na prawdę do swojej posesji trzeba przejechać inną ulicą, bo Chmielną nie da rady”.

REKLAMA

Jak nas poinformowano w magistracie, najprawdopodobniej ulica Chmielna, stanie się ulicą jednokierunkową. Wjazd na nią będzie od strony ul. Niepodległości. Być może to poprawi w jakiś sposób poruszanie się po niej. – To jedna sprawa, a druga to fakt, że kierowcy nie przestrzegają kodeksu drogowego – dodaje urzędnik. Przepisy wyraźnie mówią, gdzie i w jaki sposób można parkować, żeby nie utrudniać poruszania się innym użytkownikom drogi. - Gdyby tego przestrzegać, poruszanie się po mieście byłoby dużo łatwiejsze.

Image
Image

Ulicy Chmielnej, zatrzymującym się tam samochodom, przyglądać się będą także policjanci. – Najpierw będą pouczenia, a jak to nie poskutkuje, mandaty – podkreślają.

Image
Jak można zaparkować na Chmielnej?
Zdjęcie nadesłane przez naszego czytelnika - dziękujemy.
 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.