Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
BARLINECCY KRÓTKOFALOWCY MISTRZAMI

Zjazd SP-DX-Clubu (Stowarzyszenia Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych), odbył się na początku października w Kobylej Górze. Klub, zrzesza polskich krótkofalowców, posiadających potwierdzone łączności radiowe z co najmniej 100 krajami.

 

REKLAMA

  

Klub jest też organizatorem współzawodnictwa Intercontest, sumującego wyniki za najważniejsze zawody w okresie całego roku. Miło nam Państwa poinformować, że operatorzy Barlineckiego Klubu Krótkofalowców SP1KRF, działającego przy Barlineckim Ośrodku Kultury, zdobyli dwa tytuły Mistrza Intercontest 2021 w kategorii stacji klubowych (z wieloma operatorami). Osiągnięcie to było możliwe dzięki determinacji wszystkich operatorów i startach w 11 zawodach zaliczanych do tego współzawodnictwa. Bardzo chętnie przyjmiemy do naszego zespołu nowych adeptów krótkofalarstwa. Zapraszamy do siedziby naszego klubu przy ul. Podwale 9.

 

SP1KRF – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież