Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
DARY JESIENI

25 października Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą’’, odwiedziły Karolina i Magda z Nadleśnictwa Barlinek. Wszystko w ramach trwającej już od dłuższego czasu owocnej współpracy, między przedszkolakami a leśnikami. Tematem spotkania była „Jesień w lesie”.

 

REKLAMA

  

Dzieci miały okazję poznać dary jesieni w wielozmysłowy sposób, tj. mogły wsłuchać się w odgłosy ptaków i poczuć zapach grzybów. Następnie dowiedziały się dlaczego jesienią drzewa gubią liście, jak zwierzęta oraz ludzie przygotowują się do zimy, a także które ptaki odlatują z Polski do ciepłych krajów. Przedszkolaki przypomniały sobie jak wyglądają liście i owoce wybranych drzew, mogły pobawić się maskotkami ptaków oraz podziwiać pięknie przygotowany kącik darów jesieni przygotowany przez Karolinę i Magdę. 

Bardzo dziękujemy paniom za odwiedziny oraz za przekazanie nam tak wielu wiadomości o pięknej i kolorowej jesieni, które zostaną w naszej pamięci na długi czas. Na zakończenie spotkania przedszkolaki podziękowały paniom za spotkanie własnoręcznie wykonaną pracą. 

 

PM2 - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież