niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
NAPRAWA BOISKA W MOCZKOWIE

Na początku kwietnia tego roku, gmina Barlinek zamieściła ogłoszenie, które miało na celu wyłonienie wykonawcy zadania „Zagospodarowanie placu gminnego przy ul. Wiosennej w Moczkowie. Etap II: Zmiana nawierzchni boiska sportowego”.

 

REKLAMA

 

Chodzi o boisko, które powstało w 2018 roku. Wykonawca, z którym podpisano umowę dwa miesiące później, czyli w czerwcu, ma zakończyć inwestycję na początku 2023r. Prace ruszyły we wrześniu, a zakres prowadzonych tam robót obejmuje m.in. wymianę nawierzchni istniejącego boiska do gry w piłkę nożną z nawierzchni trawiastej na nawierzchnię poliuretanowo - gumową z równoczesnym wykonaniem podbudowy pod tą nawierzchnię, wykonanie drenażu, kanalizacji deszczowej i studzienki chłonnej, wykonanie ogrodzenia boiska, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej w obrębie furtek oraz montaż koszy do koszykówki i ponowny montaż bramek do piłki nożnej.

Według informacji z czerwca, wartość zawartej umowy wynosi 590 184,75 zł brutto. Inwestycja jest realizowana z wykorzystaniem  środków z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+10

Guest

Cytuję Guest:
W krzynce też wymiencie Kępa na Kępie grać nie idzie


zgłoś do sołtysa... może wreszcie coś zrobi.
bo jakoś nie widać nic w krzynce. zatrzymała się ta wieś, żadnych działań.
trzeba pobudzić sołtysa do działania.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Boiska się buduję na wybory nawet jak są niepotrzebne tak jak świetlicę wiejkie za miliony.

Może i to boisko jest rewitalizowane jak to nazywają w gminie ze względu na wybory bo Moczkowo ma sporo mieszkańców ale jeżeli chodzi o świetlice wiejskie to uważam, że jako budynki użyteczności publicznej powinny spełniać wszelkie wymogi ale niestety nasi włodarze z tym się do końca nie zgadzają bo liczy się kasa z wynajmu.
+5

Guest

Cytuję Guest:
U nas tzn. w naszym kraju już tak jest , że nie chodzi o to by zrobić coś porządnie ale żeby robić... robić a przy okazji coś ,, skręcić,,. Pytanie... gdzie był inspektor nadzoru... jeśli w ogóle był...bo zrobić klepisko to każdy głupi potrafi . Jest nadzieja że tym razem nie s... Robota idzie na maxa ... Pozdrawiam z okolicy boiska.


O trawę trzeba dbać - kosić, nawadniać, zasilać nawozem, a jak się nie dba do chwasty wygrywają - gdzie tu wina inspektora , chyba że inspektor w kontrakcie miał pielęgnacje trawy przez kolejne lata po zakończeniu inwestycji.
+7

Guest

U nas tzn. w naszym kraju już tak jest , że nie chodzi o to by zrobić coś porządnie ale żeby robić... robić a przy okazji coś ,, skręcić,,. Pytanie... gdzie był inspektor nadzoru... jeśli w ogóle był...bo zrobić klepisko to każdy głupi potrafi . Jest nadzieja że tym razem nie s... Robota idzie na maxa ... Pozdrawiam z okolicy boiska.
+12

Guest

Jaka tam naprawa, to budowa boiska od nowa ??
Poprzednia inwestycja to niewypał bo każdy wie że nawierzchnia trawiasta boiska wymaga ciągłej konserwacji polegającej na koszeniu, podlewaniu, usuwaniu chemicznym chwastów i stosowaniu nawożenia.
Klika lat temu ułożono nawierzchnię trawiastą z trawy naturalnej z rolki i inwestor myślał, że wszystkie czynności konserwacyjne będą robiły dobre duszki ??

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.