niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (10)
BABSKIE SPA W ''BOGUSIA SKIN CARE''

Zrób sobie prezent, tak bez okazji. W końcu dobre samopoczucie, ma wpływ na Twoje zdrowie i to czy z uśmiechem witasz każdy dzień. Drogie Panie, dbacie o ciepło domowego ogniska, dzieci, a teraz czas zadbać o swoje wewnętrzne „JA”. Zapraszam Cię na „Babski relaks”, czyli niezapomniane, cudownie spędzone chwile relaksu, w jesienną słotę.

Do wybranych rytuałów, proponuję Paniom odprężenie przy lampce Proseco, a także darmową możliwość skorzystania z sauny i leżaków w solance. Dodatkowo, każda z Pań, która skorzysta z oferty „Babskiego SPA”, otrzyma ode mnie voucher -20% na kolejny zabieg, do wykorzystania do końca roku.

 

 

Oderwij się od codzienności i podaruj sobie odrobinę wytchnienia. Czekam na Ciebie, aby spełnić wszystkie Twoje życzenia. Do każdej z Was i potrzeb Waszej skóry, podchodzę indywidualnie. Jeśli chcesz zatrzymać czas, skorzystaj z porady kosmetologicznej i pozwól mi wydobyć drzemiące w Tobie wewnętrzne piękno. Znajdziesz u mnie szeroki wachlarz usług na twarz ciało. Oferuję także makijaż permanentny i okolicznościowy.

 

 

Zabiegi wykonuję w Hotelu „Barlinek”, więc dodatkowym atutem jest piękny widok roztaczający się na Jezioro Barlineckie.

Z moich usług, mogą korzystać wszyscy, zarówno Goście hotelu, jak i osoby z zewnątrz. Dodam tylko, że oferta obejmuje też strefę Wellnes&SPA, czyli strefę SPA, saunę, solankę i fitness.

 

Zapoznaj się z moją ofertą, zadzwoń i zarezerwuj termin:

„Bogusia skin care” 576-590-214.

 

Bogusia skin care

 

„Bogusia skin care”
Hotel „Barlinek”
ul. Jeziorna 14
74-320 Barlinek