niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (7)
POŻAR W SULIMIERZU

08 listopada ok. 21.30, Straż Pożarna otrzymała wezwanie do pożaru kotłowni i budynku mieszkalnego w miejscowości Sulimierz. Pożar objął poszycie dachowe, więc konieczne było pocięcie i zdjęcie dachu.

 

REKLAMA

 

Na miejscu pracują OSP Mostkowo, Sulimierz, Karsko oraz dwa zastępy JRG Myślibórz. Działania związane z gaszeniem pożaru w Sulimierzu, potrwają jeszcze kilka godzin.

Więcej informacji podamy później. Najważniejsza informacja jest taka, że nikomu nic się nie stało.

 

Aktualizacja 09.11.2022 godz. 11:40

Informacji w sprawie pożaru, udzielił nam Zastępca Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. kpt. Piotr Lewandowski:

 

„08 listopada o godz. 21.07 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu nad kotłownią w domu dwurodzinnym w miejscowości Sulimierz. Po przyjeździe pierwszych zastępów ochrony przeciwpożarowej, potwierdzono zdarzenie. Przystąpiono do gaszenia ognia i obrony drugiego przyległego budynku. Konieczne było ściągniecie połaci dachu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a mieszkańcy opuścili dom przed przyjazdem służb. Działania zakończono o godz. 1.13. Po ugaszeniu, dach zabezpieczono folią. Niestety w wyniku działań, mieszkanie zostało zalane.”

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

  

Komentarze

+22

Guest

Mam nadzieje ze byli ubezpieczeni i mieli komplet przeglądów jakich wymagają ubezpieczyciele podczas likwidacji szkody. Pamiętajcie ubezpieczenie to nie wszystko, każdy musi pamiętać o przeglądzie kominiarskim, elektryce i gazie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.