niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
JUŻ NIEBAWEM W BARLINKU OTWARCIE ŚDS TYPU D

W Barlinku przy ul. Gorzowskiej, powstaje właśnie pierwszy w Barlinku i czwarty w powiecie myśliborskim, Środowiskowy Dom Samopomocy. Będzie to Dom typu D, czyli przeznaczony dla osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnościami sprzężonymi.

 

REKLAMA

  

Swoje bezpieczne miejsce, znajdzie tam 30 podopiecznych. Prace, nad przebudową budynku i dostosowaniem go do potrzeb osób niepełnosprawnych, rozpoczęły się ponad dwa miesiące temu, a już mają się ku końcowi. Zajrzeliśmy w to miejsce, by zapytać m.in. kiedy planowane są tam pierwsze zajęcia.

 

M.Przybylska

 

  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.