BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (10)
''PIĘKNA I BESTIA'' DLA MIESZKAŃCÓW BARLINKA

Zespół Feeling Dance Group, zaprasza mieszkańców Barlinka na spektakl „Piękna i Bestia”. To wyjątkowe przedstawienie taneczne, miało swoją premierę w styczniu. Wówczas zachwyciło widownię pięknymi strojami, niezwykłą muzyką, znakomitymi choreografiami.

 

REKLAMA

 

W rolach głównych oprócz tancerzy, wystąpią też instruktorzy. Kto nie miał okazji zobaczyć widowiska w styczniu, to serdecznie zapraszamy 17 listopada (czwartek) godz. 18.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9. Wstęp jest bezpłatny.

 

Feeling Dance Group – nadesłane

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.