Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
SPORTOWE PODSUMOWANIE SEZONU BARLINECKIEGO KLUBU TENISOWEGO 2022

W miniony piątek z okazji Dnia Niepodległości na kortach Barlineckiego Klubu Tenisowego (BKT) odbyło się ostatnie już tenisowe spotkanie w bieżącym sezonie. Natomiast oficjalne podsumowanie i wyróżnienie zwycięzców  miało miejsce w ostatni weekend października w Bowling Bar. Był to sezon wyjątkowy, bardzo długi i mogliśmy od kwietnia w zasadzie aż do chwili obecnej czerpać przyjemność z rywalizacji na kortach i rozwijać swoją pasję.

 

REKLAMA

 

Głównie dzięki sprzyjającej aurze udało się rozegrać rekordową liczbę turniejów. W naszym stowarzyszeniu można było uczestniczyć w dwóch rodzajach rozgrywek; Grand Prix (GP) Barlinka i Barlineckiej Lidze Tenisowej (BLT). Na GP Barlinka złożyło się aż siedem turniejów gdzie w każdym można było zdobyć maksymalnie 100 punktów za zwycięstwo. Średnio w każdym turnieju brało udział 16 uczestników, w tym także goście z pobliskich zaprzyjaźnionych klubów m.in. z Myśliborza, Dębna i Gorzowa Wielkopolskiego.

W ramach BLT rywalizowało w tym roku w sumie 45 tenisistów w trzech ligach; Fun, Master i Pro. Najlepsze trójki z pośród nich przedstawiają się następująco:

Liga FUN

 • III miejsce Wiśniak Katarzyna-19 pkt - możliwość awansu w barażu
 • II miejsce Dziekoński Michał - 21 pkt - możliwość awansu w barażu
 • I miejsce i bezpośredni awans do ligi Master w 2023 - Smyła Norbert 28 pkt

Liga Master

 • III miejsce Łuba Artur - 37 pkt - możliwość awansu w barażu
 • II miejsce Leończuk Adam - 37 pkt - możliwość awansu w barażu
 • I miejsce i bezpośredni awans do ligi Pro w 2023 - Skórczyński Arek 47 pkt

Liga Pro

 • III miejsce Staszak Piotr - 41 pkt
 • II miejsce Glapiak Przemysław - 49 pkt
 • I miejsce   Bunda Szymon - 52 pkt

Drugą proponowaną formą rywalizacji, dostępną dla wszystkich chętnych jest cykl turniejów o Grand Prix Barlinka. 

W bieżącym sezonie udało rozegrano rekordowe siedem turniejów w ramach cyklu. Średnio udział wzięło szesnaścioro uczestników. Po podsumowaniu podium przedstawia się następująco:

 • III miejsce Raczyński Roman - 384 pkt - rozegrane 6/7 turniejów
 • II miejsce Majkut Jaromir - 410 pkt  - rozegrane 6/7 turniejów
 • I miejsce Witkowski Sebastian - 530 pkt  - rozegrane 6/7 turniejów

W sumie w tym cyklu wzięło udział 34 osoby.

W imieniu zarządu BKT dziękuję Gospodarczemu Bankowi Spółdzielczemu za wsparcie i pomoc w organizacji sportowego podsumowania sezonu.

Wszystkim biorącym czynny udział w życiu naszego stowarzyszenia dziękuję za wkład, zaangażowanie i sportową rywalizację już dzisiaj zapraszając na kolejny sezon w przyszłym roku.

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad podjęciem wysiłku i spróbowaniu swoich sił na korcie, zapraszam do kontaktu poprzez stronę klubu: barlineckiklubtenisowy.pl i zapoznania się z możliwościami i warunkami jakie stwarza i proponuje nasze stowarzyszenie.

Do zobaczenia na korcie.

 

BKT - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.