Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W SP NR 4

Po dwóch latach nieobecności, do Szkoły Podstawowej nr 4 powrócił Kiermasz Świąteczny, przygotowany przez nauczycieli i uczniów wraz z rodzicami. Wszystko odbyło się 13 grudnia na szkolnym korytarzu.

 

REKLAMA

 

Każdy mógł wziąć udział w zajęciach robienia stroików i łańcuchów choinkowych. Na innym stoisku można było własnoręcznie wykonać kartę świąteczną, bałwanka i bombkę. Dużą atrakcją, było dekorowanie pierników. Nie zabrakło wystawy ekologicznych choinek i śpiewania kolęd. Przygotowano też punkt sprzedaży ciast i świątecznych potraw.

Dochód z każdego sprzedanego kawałka ciasta i pierogów, zostanie w całości przeznaczony na zakup nagród dla dzieci biorących udział w konkursach oraz kupno materiałów niezbędnych do prowadzenia warsztatów przez nauczycielki Zespołu Edukacji Regionalnej.

 

M.Przybylska

  

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież