Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
OFICJALNIE, SĄ JUŻ PRZEDSZKOLAKAMI

Pasowanie na przedszkolaka, to zawsze duże emocje dla dzieci. W końcu, jest to dla nich pierwszy publiczny występ przed publicznością. Nie byle jaką publicznością, bowiem ich popisy wokalne i taneczne, podziwiały nauczycielki, rodzice i dziadkowie.

 

REKLAMA

 

Były piosenki, wiersze i oczywiście uroczysta przysięga. Później pasowanie dużym ołówkiem, dyplom, książka, słodka niespodzianka i już od tej chwili, mogą o sobie mówić, że oficjalnie zostali przedszkolakami. 24 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Janiny Porazińskiej przy ul. Kombatantów, swoją uroczystość miały dzieci z grupy „Mróweczki” pod opieką nauczycielek Agaty Nizińskiej, dyrektor Renaty Olejnik, wicedyrektor Wiolety Stawickiej oraz  Jolanty Kozłowskiej i Ludwiki Biskup. 13 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Janiny Porazińskiej przy ul. Leśnej, pasowana została grupa „Liski”, którymi opiekują się nauczycielki Janina Bojanowska, Aleksandra Hełminiak oraz Kaja Perih i Marlena Socha.

 

M.Przybylska

  

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież