BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
ILOVE BARLINEK DOBRĄ PROMOCJĄ?

W wielu miastach, podświetlane, kilkumetrowe litery, układające się w nazwę miejscowości, to bardzo popularna forma promocji. Efektowny napis, przyciąga nie tyle mieszkańców danego miasta, którzy robią sobie zdjęcia, ale jest on znakomitą pamiątką na fotografiach turystów.

 

REKLAMA

  

Kto z nas nie robił sobie zdjęć przy takich konstrukcjach, będąc m.in. w Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Choszcznie czy też pobliskich Lipianach. Kilka miesięcy temu, na naszym profilu fb, jedna z Czytelniczek zasugerowała, by umieścić w naszym mieście napis „I love Barlinek”. Pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem innych Czytelników.

 

 

My ze swej strony, zaproponowaliśmy wówczas lokalizację przy promenadzie Jeziora Barlineckiego. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania na ten temat? Warto promować nasz Barlinek podobnie jak robią to inne miasta? Gdzie taki napis powinien stanąć?

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+2

Guest

Pomysł bardzo dobry, chociaż ja też mam problem z tym "I love". I to nie tylko dotyczący Barlinka, bo żeby pokochać jakieś miasto to wg mnie trzeba w nim trochę pomieszkać, a nie spędzić kilka dni. Dlatego uważam, że wystarczyły sam napis BARLINEK
+10

Guest

A w polskim języku już nie można bo jakiś obciach czy jak i za co kochać ten Barlinek ? Może ktoś wymieni :-) Pomysł w stylu kopiuj wklej. :zzz
+16

Guest

Cytuję Guest:
Bedzie jak z tymi bezsensownymi "kijami nw" na promenadzie :P kolejne 130 tys w błoto.. ale co tam, będzie uroczyste przecięcie wstęgi, zdjęcia, poświecenie itd.. Przecież na to nas stać.

A tyle dziur do załatania już nawet nie mòwie o tych na drogach. Jest dużo potrzebniejszych rzeczy np parking koło szpitala.
+26

Guest

Bedzie jak z tymi bezsensownymi "kijami nw" na promenadzie :P kolejne 130 tys w błoto.. ale co tam, będzie uroczyste przecięcie wstęgi, zdjęcia, poświecenie itd.. Przecież na to nas stać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.