Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (9)
BARLINEK GÓRĄ W TENISOWYM OGÓLNOPOLSKIM SZLEMIE

Szymon Bunda wygrał turniej Ogólnopolskiego Szlema w 1. Lidze na kortach Centrum Tenisowe Sobota koło Poznania. W ten długi weekend Stolica Wielkopolski gościła blisko 100 graczy z całej Polski.

 

REKLAMA

Reprezentant Barlinka rozegrał aż siedem meczów singlowych i triumfował w każdym z nich co dało mu zwycięstwo w grze pojedynczej. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bowiem Szymon Bunda wspólnie z Michałem Andrzejewskim (SKT Szczecin) zajęli I miejsce w grze podwójnej, wygrywając kolejno 5 spotkań.

Na ogromne gratulacje zasługuje także Marta Wiśniewska, która zagrała wspaniałe zawody i w kategorii kobiet zajęła bardzo wysokie III miejsce.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.