Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
PODSUMOWANIE KONKURSU W MUZEUM REGIONALNYM

W ubiegłym roku, już po raz kolejny BOK – Muzeum Regionalne, ogłosiło konkurs plastyczny „Barlinecki Anioł”. Udział w nim mógł wziąć każdy, bez względu na wiek. Mogły to być prace zarówno indywidualne, jak i zbiorowe. 13 stycznia w muzealnych progach, odbyło się podsumowanie konkursu.

 

REKLAMA

Nie było miejsc pierwszego, drugiego czy trzeciego. Nagrodzeni zostali wszyscy, a prace eksponowane będą w muzeum do końca miesiąca. W tym roku nagrody oraz podziękowania za udział otrzymali: Nina Słomka, Julia Wawrzyniak, Alicja Wawrzyniak, Błażej Kaczmarczyk, Oliwia Kaczmarczyk, Błażej Andrzejewski, Kalina Andrzejewska, Lena Sępińska, Stanisław Bibro, Ola Ignaś, Iga Bochra, Wioletta Jusiuk, Teresa Graczyk, Bożena Faściszewska oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Osinie. W części artystycznej z koncertem kolęd i pastorałek wystąpili: Amelia Filipińska, Alicja Dębska, Zuzanna Dębska, Piotr Stanisławski oraz Mateusz Jarosz.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież