Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
4.1111111111111 1 1 1 1 1 Ocena 4.11 (27)
WALENTYNKI W ''BOGUSIA SKIN CARE''

Święto zakochanych to cudowny czas. Pozwólcie, że właśnie w ten dzień zadbam o Was. Chcecie spędzić wyjątkowo romantyczne chwile tylko we dwoje? Zapraszam Cię na sensualne wrażenia, magiczne rytuały i zmysłowe zabiegi SPA. Wszystko to znajdziesz w „Bogusia skin care”. Walentynki w SPA to prezent, który sprawi przyjemność Wam obojgu.

W końcu miłość i SPA to słowa, które łączą takie zjawiska jak przeżywanie, relaks, doznania, zmysły i zbliżenie. Gwarantuję Wam spędzenie romantycznych chwil, które wprawią Was w doskonały nastrój, będący preludium do udanego wieczoru. Dodatkowo wszyscy, którzy skorzystają z oferty „Walentynki w SPA”, otrzymają ode mnie voucher -20% na kolejny zabieg, do wykorzystania do końca roku.

 

 

Oderwij się od codzienności i podaruj sobie odrobinę wytchnienia. Czekam na Ciebie, aby spełnić wszystkie Twoje życzenia. Do każdej z Was i potrzeb Waszej skóry, podchodzę indywidualnie. Jeśli chcesz zatrzymać czas, skorzystaj z porady kosmetologicznej i pozwól mi wydobyć drzemiące w Tobie wewnętrzne piękno. Znajdziesz u mnie szeroki wachlarz usług na twarz i ciało. Oferuję także makijaż permanentny i okolicznościowy.

 

 

Zabiegi wykonuję w Hotelu „Barlinek”, więc dodatkowym atutem jest piękny widok roztaczający się na Jezioro Barlineckie.

Z moich usług, mogą korzystać wszyscy, zarówno Goście hotelu, jak i osoby z zewnątrz. Dodam tylko, że oferta obejmuje też strefę Wellnes&SPA, czyli strefę SPA, saunę, solankę i fitness.

 

Zapoznaj się z moją ofertą, zadzwoń i zarezerwuj termin:

„Bogusia skin care” 576-590-214.

 

 

Bogusia skin care

 

„Bogusia skin care”
Hotel „Barlinek”
ul. Jeziorna 14
74-320 Barlinek