BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (1)
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ SZACHOWY

Klub Szachowy "Lasker" oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na TURNIEJ SZACHOWY, który odbędzie się 17 lutego w godz. 9.30 - 14.00 w Europejskim Centrum Spotkań, ul. Leśna 1.

 

REKLAMA

 

Turniej szachowy zostanie rozegrany na dystansie 9 rund. Tempo gry P-10 (10 minut na partię dla zawodnika bez zapisu). System kojarzenia szwajcarski – program komputerowy. Zawodnicy zagrają w jednym turnieju szachowym do lat 14. Punktacja będzie liczona w dwóch grupach do lat 10 i lat 14. Obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego PZSzach. O zajętym miejscu decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości będzie decydować punktacja pomocnicza: mały Buchholz, Buchholz, liczba zwycięstw, progres. W końcowej klasyfikacji Turnieju Szachowego przewidziano medale dla trzech pierwszych osób w każdej kategorii. Podczas turnieju przewidziano dla zawodników słodki bufet.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 15 lutego 2023r pisemnie lub telefonicznie do sędziego zawodów – Krzysztofa Wolskiego, tel. 662635134, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BOK - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.