Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (6)
KIEDY WRESZCIE POWSTANIE PARKING PRZY SZPITALU?

Przy każdej opisywanej w naszym serwisie inwestycji miejskiej, w komentarzach pojawia się pytanie, a co z parkingiem przy ul. Szpitalnej? Przypomnijmy, że miejsce na parking jest i według planów, już jakiś czas powinien funkcjonować. Niestety, m.in. z powodu protestów parkingu jak nie było, tak nie ma.

 

REKLAMA

 

A, że jest on bardzo potrzebny, wystarczy przejechać się ulicą Szpitalną. Samochody parkują, gdzie tylko mogą, co często kończy się interwencjami policji i mandatami. W trakcie ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej, o parking pytał radny Michał Antosiewicz. Burmistrz Dariusz Zieliński odpowiadał m.in.: „Inwestycja zostanie wykonana, zgodnie z decyzją państwa radnych w 2023 roku. To zadanie mamy dofinansowane w części, kwotą 700 tys. zł. Obecnie będzie złożony wniosek o pozwolenie na budowę. Czyli czekamy w tym momencie na decyzje powiatu w tym zakresie. I mam nadzieję, że zadanie choćby patrząc na rynek wykonawców naszych lokalnych, jest zadaniem atrakcyjnym, chociażby dlatego, że jest możliwość płatności za faktury, jak będą składane zgodnie z harmonogramem realizacji prac.”    

 

Jacek Słomka

 

  

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Doszły mnie słuchy że będzie parking dla szpitala! SUKCES!!!!
Tylko że ma powstać w okolicach górnego tarasu.

Po przeczytaniu pierwszego zdania się ucieszyłam. Po drugim straciłam nadzieję.
+4

redakcja

Cytuję Guest:
Dlaczego blokujecie informacje ws Hacon i dzisiejszego trucia ludzi?

Wielokrotnie prosiliśmy aby komentarze publikować w jednym miejscu. Dlatego właśnie powstał baner po prawej stronie - "BARLINEK POTRZEBUJE ŚWIEŻEGO POWIETRZA": https://barlinek24.pl/aktualnosci-2/13912-barlinek-potrzebuje-swiezego-powietrza.html
+9

Guest

Koło szpitala ciężko szpilkę wbić a co dopiero samochód zaparkować. Może doczekamy się do wyborów samorządowych, bo o tym parkingu temat jest poruszany już X lat... Oby jednak ta inwestycja jak najszybciej powstała.
+20

Guest

Z parkingiem koło szpitala to jest bardzo długa droga , to jest wielka nie wiadoma bo burmistrz słabo działa starosta słabo działa a radni nie mają siły przebicia , ale przed wyborami to będą prośby i obietnice w chwili obecnej ta grupa ludzi nie jest aktywna , do wymiany bo tylko pieniądze biorą ale na stanowisku trzymają się ,pan burmistrz pan starosta słabo działacie ale na swoją korzyść to działacie bardzo dobrze ,społeczeństwo nie jest zadowolone z Was np. O szpital nie zabiegacie i inne sprawy słabiutko panowie
+20

Guest

Pan radny to taki niedoinformowany czy udaje takiego aby bić pianę i zyskać poklask wśród wyborców .Ten temat jest jak odgrzewany kotlet .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież