BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.6153846153846 1 1 1 1 1 Ocena 1.62 (13)
MORSY ZANURZĄ SIĘ DLA ORKIESTRY

Po raz kolejny z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagrają Barlineckie Morsy. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na przystań Klubu Żeglarskiego „Sztorm”. Kąpiel odbędzie się 29 stycznia 2023r. w godz. 12.30 - 13.30. Przyjdź, dołącz do nas, wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

REKLAMA

 

Podczas naszej kąpieli, na pomoście będą czekać wolontariusze z puszkami. W tym roku, Orkiestra pod kierownictwem dyrygenta Jurka Owsiaka, będzie grała dla pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych”.

Serdecznie zapraszamy.

 

Barlineckie Morsy – nadesłane

 

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.