BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
O MAŁO ZNANYCH MIESZKAŃCACH MIASTA - ZAPRASZAMY

Dokładnie 25 stycznia, mija 745 lat od momentu założenia Barlinka. Z tej właśnie okazji, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w murach Muzeum Regionalnego. Tego dnia, Błażej Skaziński kierownik gorzowskiej delegatury Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, opowie o mniej znanych, ale bardzo znaczących postaciach w dziejach Barlinka.

 

REKLAMA

 

„Barlinek i okolice. Materiały do słownika artystów Nowej Marchii.”

25 stycznia (środa) godz. 17.00.

Muzeum Regionalne
ul. Niepodległości 17

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Komentarze

+17

Guest

Jestem kierowcą zawodowym jeżdżę po unii europejskiej i zawsze jak pytają skąd jestem to mówię że z Barlinka najpiękniejsze miasto na świecie pozdrawiam Grzesiek mieszkaniec Barlinka od 52 lat

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.