Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
UROCZYSTOŚĆ OBCHODÓW 745-LECIA NADANIA PRAW MIEJSKICH

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na uroczystość obchodów 745-lecia nadania praw miejskich Barlinkowi. Uroczystość odbędzie się 27 stycznia (piątek) godz. 17.00 w Sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury ul. Podwale 6.

 

REKLAMA

 

Szczegóły na plakacie.

 

UM Barlinek – nadesłane  

 

 

Komentarze

+2

Guest

Mam pytanie, zapewne bez odpowiedzi. Dlaczego informacja o uroczystości pojawia się w tygodniu w którym takowa uroczystość jest zaplanowana? Przecież, to wszystko planuje i organizuje się z dość sporym wyprzedzeniem. A później na zdjęciach jest 30% sali, bo nikt o niczym nie wiedział i nie słyszał. Inną sprawą jest dzień i czas. Ja rozumiem, że urzędnicy nie chcą marnować czasu na to miasto, ale naprawdę musi być to w piątek kiedy wiele osób spoza budżetówki pracuje?? I nie jest to tylko uwaga do obecnej (ale dobrze przyssanej do stołków) ekipy, tak jest od lat!!!
+19

Guest

Najbardziej okazały to plakat. Bylejakość działania naszego Burmistrza wszędzie, teraz trochę odznaczeń , medali kilka fotek i sprawa załatwiona , a przecież to święto miasta , wiadomo kiedy jest i można je zorganizować fajnie angażując młodzież , dzieciaki i organizacje. W naszym Barlinku bylejakość zaczęła królować w każdym miejskim działaniu od inwestycji do święta miasta. Po prostu wstyd ale widać wstydzą się mieszkańcy bo włodarze mają się dobrze.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.