Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
MIKOŁAJ ZAWITAŁ DO LUTÓWKA

Tak nietypowo, bowiem w Dzień Babci, do Lutówka zawitał Św. Mikołaj. Odwiedził tamtejszą świetlicę, w której z niecierpliwością wyczekiwały na niego dzieci. Zanim jednak zjawił się gość zaproszony przez sołtysa Andrzeja Bartosika i radę sołecką, gry i zabawy poprowadził Jarosław Bednarek.

 

REKLAMA

 

Były tańce, konkursy, aż wreszcie zjawił się ON , jegomość w czerwonym ubraniu, z długą białą brodą. Nie przyszedł z pustymi rękoma. Dla każdego grzecznego dziecka, czyli oczywiście dla każdego obecnego wówczas na świetlicy, były prezenty. Kto chciał mógł zaśpiewać, powiedzieć wierszyk lub tylko się uśmiechnąć się do Mikołaja. Paczki słodyczy, zakupiono dzięki wsparciu sponsorów.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież