niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Handlowe obrazki
Klient Nasz Pan! Handel frontem do klienta! Takie i podobne hasła (zamiast towaru), towarzyszyły i kokietowały klientów jeszcze dwadzieścia lat temu.

Dziś każdy właściciel sklepu lub stoiska, bez zbędnych haseł wychodzi do klienta, chce by jego towar zaczepiał przechodnia, kusił ceną i atrakcyjnym wyglądem. Z reguły też umożliwia oglądanie i własnoręczne wybieranie towaru.

REKLAMA

Promocje, upusty, przeceny to stałe fragmenty gry kupca z klientem. Tak też jest w Barlinku. Popatrzmy na te zmagania handlowców w pozyskiwaniu i zdobywaniu klientów.

Wiktor

Galeria Wiktora >>

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/wiktor6/] title:=[Foto: Wiktor - www.wiktor.barlinek.biz.pl] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież