Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
NIECH OD BAŁTYKU, AŻ DO STÓP TATR, ŻYJĄ NAM BABCIE I DZIADKOWIE 100 LAT!

W styczniu swoje święto obchodziły wyjątkowe dla wszystkich dzieci osoby, kochana Babcia i drogi Dziadek. To właśnie oni często są dla swoich wnuków wzorem do naśladowania, wsparciem, oazą spokoju i ciepła w trudne, ponure dni. Zawsze mają pomysł na nudę i ciekawe zabawy, chętnie przytulą, udzielą pomocy i wsparcia, kiedy wnuczęta najbardziej tego potrzebują.

 

REKLAMA

 

Z tej wyjątkowej okazji w naszej szkole odbyły się dwa uroczyste spotkania. 23 stycznia swoje Babcie i Dziadków gościły dzieci z klas wczesnoszkolnych, natomiast 24 stycznia uroczyście świętowały ze swoimi Dziadkami przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych. Podczas akademii dzieci recytowały wzruszające do łez wierszyki, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały starannie przygotowane choreografie taneczne. Na koniec obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami i zaprosiły do wspólnej herbatki i słodkiego poczęstunku. Był to czas przytulania, całusów i wspólnych rozmów. Czas uśmiechów, wzruszeń, łez radości i dumy, oznaczających wzajemną bezwarunkową miłość. Szczęśliwe i często też rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie ze swoimi wnuczętami.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i wspólne świętowanie. Życzymy naszym gościom dużo zdrowia, bo to ono pozwoli Wam dać swoim wnukom to, co najcenniejsze- wspólny czas i piękne wspomnienia.

 

Kochana Babciu i kochany Dziadku,
Żyjcie nam 100 lat,
Słońce niech Wam świeci,
Na co dzień i od święta,
Tego Wam życzą kochające wnuczęta.

 

SP Mostkowo - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież