Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
MODELE POJAZDÓW KONNYCH W BARLINECKIM MUZEUM

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na spotkanie z Zygmuntem Kargiem, kolekcjonerem zabytkowych pojazdów konnych. 10 luty (piątek) godz. 17.00 – miejsce: Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17.

 

REKLAMA

 

Tego dnia będzie można nie tylko posłuchać o tej niezwykłej pasji, ale też obejrzeć nietypowe modele takie jak m.in. ambulans, wóz kąpielowy czy śmieciarkę. Wystawa „Nietypowe obiekty modelarskie pojazdów konnych” to zbiór ok. 10 kunsztownie wykonanych prac. Serdecznie zapraszamy na spotkanie i obejrzenie wystawy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież