BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Łokietka musi poczekać
O stanie niektórych ulic w mieście, można by długo dyskutować. Stan wielu z nich woła o pomstę do nieba. Ich mieszkańcy klną, złorzeczą i… dalej muszą po nich chodzić lub jeździć  samochodami. O kolejnej takiej uliczce, pisze nasz czytelnik.

„Chciałbym poruszyć temat, który jeszcze nie był poruszany. Chodzi mi o drogę przy ulicy Flukowskiego,  Łokietka.  Chciałbym się dowiedzieć, kiedy ruszą prace nad dokończeniem tej drogi (Łokietka).  Asfalt został ułożony na całej długość ul. Flukowskiego, a Łokietka nawet nie ruszyli. Kiedy pada deszcz, topnieje śnieg, na całej ul. Łokietka powstaje "jezioro" ! Dziury są ogromne! A gmina bierze się za drogie inwestycje,  na ul. Sportowej. Nie potrafiąc nawet dokończyć tego, co zaczęła!”.

REKLAMA

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla tych wszystkich, którzy na ulicy Łokietka mieszkają. Z informacji uzyskanych w Urzędzie Miejskim wynika, że w tym roku żadnych prac na tej ulicy nie przewiduje się. Wszystko przez to, że remontu ulicy Łokietka, nie zaplanowano w tegorocznym budżecie gminy. Nikt tego nie zaproponował. Co więc pozostaje mieszkańcom ul. Łokietka? Rozmowy z radnymi. Być może remont ulicy zaplanują w budżecie na 2010 rok.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/lokietka/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.