Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
WYCIECZKA DO LASU - DOKARMIAMY ZWIERZĘTA ZIMĄ

W ramach współpracy Przedszkola Miejskiego nr 2 „Pod Topolą” z Nadleśnictwem Barlinek, w dniach 30 i 31 stycznia oraz 01 i 02 lutego, przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do lasu do miejscowości Śródbórów.

 

REKLAMA

  

Dzięki uprzejmości pań Karoliny Genik i Magdaleny Kupczak, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, dowiedziały się jak zwierzęta zimą (w swoim naturalnym środowisku) pozyskują pożywienie. Przedszkolaki, mogły też samodzielnie włączyć się do akcji dokarmiania zwierząt, a na zaplanowane spotkanie dobrze się przygotowały. Zabrały plecaki pełne owoców i warzyw przyniesionych wcześniej do przedszkola, które następnie z wielkim zaangażowaniem układały w paśniku. Wędrując leśną drogą w skupieniu  nasłuchiwały odgłosów ptaków i zwierząt oraz obserwowały przyrodę zimą. Panie Karolina i Magda chętnie opowiadała o lesie i jego mieszkańcach.

Wycieczka przyniosła dzieciom nie tylko wiele wrażeń, ale przede wszystkim dostarczyła praktycznej wiedzy na temat zimowych potrzeb zwierząt.

 

PM2 – nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież