Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
JAK GROCHEM O ŚCIANĘ

Stan techniczny ulicy Długiej pozostawia wiele do życzenia. Dziury na drodze utrudniają zarówno ruch samochodowy, jak i pieszych. Zaniepokojeni tym stanem rzeczy, czytelnicy zwrócili się do nas z prośbą o kolejną interwencję w tej sprawie.

 

REKLAMA

 

Na początku lutego opublikowaliśmy artykuł, w którym opisywaliśmy problemy związane z ulicą Długą. Niestety, od tamtej pory nie udało się osiągnąć znaczącej poprawy jej stanu. Dziury ciągle są takie same, a nawet większe.

W budżecie gminy na 2023 rok przewidziano kwotę na bieżące utrzymanie dróg. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, radna Alicja Kowalewska zwróciła uwagę na stan techniczny ulicy Długiej i zaapelowała o natychmiastowe podjęcie działań w celu poprawy jej jakości.

Czy kolejny apel poskutkuje? Liczymy na to, że wkrótce zostaną podjęte działania mające na celu poprawę stanu technicznego, a mieszkańcy będą mogli korzystać z niej w pełni.

 

Jacek Słomka

  

 

Komentarze

-4

Guest

A ulica źródlana?? Co z nią? Byłem ostatnio rowerem z dziećmi i strach przez te dziury rowerem przejechać a co dopiero samochodem!!!
+6

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Priorytet to ulica Strzelecka od Ronda Bankowego do znaku kończącego miejscowosc


Śmiem twierdzić,że jest wiecej priorytetów: Długa, Poziomkowa, podjazd na Górny Taras (Kombatantów), Strzelecka, Polana Lecha, Mickiewicza. Chyba te ulice są w najgorszym stanie.

Dla włodarzy priorytetem są ulice gdzie mieszka najwięcej mieszkańców, ot taka kiełbasa wyborcza!
+3

Guest

Cytuję Guest:
Priorytet to ulica Strzelecka od Ronda Bankowego do znaku kończącego miejscowosc


Śmiem twierdzić,że jest wiecej priorytetów: Długa, Poziomkowa, podjazd na Górny Taras (Kombatantów), Strzelecka, Polana Lecha, Mickiewicza. Chyba te ulice są w najgorszym stanie.
-4

Guest

Przecież Długa będzie robiona jak już będzie zrobiona druga część pseudoobwodnicy Barlinka od 31 Styczna do Gorzowskiej ... będzie robiona ,,, jak jeszcze będzie istnieć ... jak jej nie "rozpuszczą" w tej drugiej części naszej "obwodnicy" - jak za mocno będziemy się domagać remontu Długiej to puszczą w tamtym rejonie wspomnianą drugą część i będzie po kłopocie z Długą.
+13

Guest

Nie wolno ruszać !! To ostatnie polna droga w naszym od 745 lat mieście. Obok ul. Jasna i Okrężna 35 lat czeka na chodniki. Gratulacje i podziękowania dla kolejnych radnych z tego okręgu . A za rok kolejny kandydat będzie murem za mieszkańcami w myśl zasady : " Co państwu obiecać ? ". Wstyd !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież