BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Bal Maskowy
Bardzo kolorowo było wczoraj na zabawie karnawałowej w Gimnazjum na Górnym Tarasie. Bal maskowy zorganizowany przez Dyrekcję i Samorząd Szkolny przyciągnął wielu uczestników. W trakcie imprezy odbyło się kilka konkursów (na najładniejszy strój, najładniejszą maskę karnawałową, taniec w parach z balonem...).

fotorelacja

Zwycięzcy otrzymali upominki ufundowane przez portal Barlinek24 oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Macieja Michalika. Dla klasy z największą ilością przebranych osób, kosz słodyczy ufundowała Pani Dyrektor Barbara Jarosz.

REKLAMA

Mamy nadzieję, że młodzież z Gimnazjum będzie równie chętnie uczestniczyła w kolejnych pomysłowych imprezach kulturalno - rozrywkowych.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/maskowy/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.