Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
1.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 1.33 (18)
''DBAM O SIEBIE'' - DZIEŃ KOBIET W MOCZYDLE

W sobotę 11 marca, zainteresowane szerokim tematem dbania o siebie, mieszkanki Moczydła i ich koleżanki spotkały się w świetlicy na prezentacji koronki klockowej i warsztatach zielarsko-dietetycznych. Świetnym sposobem na stres życia codziennego jest znalezienie pasji, która będzie przynosić nam przyjemność.

 

REKLAMA

 

Jedna z mieszkanek Moczydła – Agnieszka Kozłowska opowiedziała o swoim hobby – koronkarstwie klockowym. Przybliżyła nam jej historię i pokazała jak tworzy swoje niesamowite dzieła, zachęcając do spróbowania sił w tej dziedzinie. Zdrowe, ekologiczne i naturalne produkty to z kolei pasja Pani Magdaleny Ivković. Przeprowadziła ona warsztaty edukacyjne  „Dbam o siebie naturalnie”, przekazując nam wiedzę o ziołach, diecie, ekologicznych produktach o naturalnym składzie.

Dowiedzieliśmy się m.in. że sposób odżywiania ma ogromne znaczenie w powstawaniu chorób, wiemy już jakie zioła pić i gdzie szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. – pani Magda ma zielarnię w Barlinku :). To był fajnie spędzony czas! Spotkanie zaowocowało pomysłem na cykliczne „babskie spotkania” przy robótkach ręcznych, kawie i pogaduchach. Pierwsze planujemy na 24 marca o godz. 18.00 – jeśli ktoś ma ochotę do nas dołączyć – serdecznie zapraszamy!

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież