Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
TRZY DOMINIKI NA PODIUM

Po raz piąty w Bowling Bar przy ul. Gorzowskiej rozegrano turniej pań w kręgle o Mistrzostwo Barlinka. Do tegorocznych zmagań przystąpiło 18 uczestniczek. Grano cztery rundy, a wyniki z nich zsumowano.

 

REKLAMA

 

Do rundy finałowej przystąpiło 10 zawodniczek. Całe zmagania trwały 4 godziny. Po podliczeniu punktów okazało się, że pierwsze miejsce przypadło Dominice Ganczarskiej, która zdobyła 569 punktów, uzyskała także najlepszy wynik zawodów - 153 punkty.  Na miejscu drugim uplasowała się Dominika Szynkiewicz - zdobywając 501 punktów. Miejsce trzecie przypadło Dominice Ściesiek - która zdobyła 406 punktów.

Kolejne miejsca zajęły:

  • miejsce 4 - Ada Bator
  • miejsce 5 - Natalia Kubicka
  • miejsce 6 - Małgorzata Konieczna,
  • miejsce 7 - Marzena Maciejewska
  • miejsce 8 - Beata Fedorowicz
  • miejsce 9 - Ewa Matuszewska
  • miejsce 10 - Magdalena Bednarek

Zawody prowadził Jarosław Bednarek. Ich sponsorami byli GBS Barlinek, Pyrmo Barlinek. Dla wszystkich uczestniczek wręczono dyplomy i drobne upominki. Trzy najlepsze panie otrzymały dodatkowo puchary.

Niespodzianką muzyczną turnieju, przygotowaną przez organizatorów, był występ Kuby Lubelskiego - grającego na gitarze i wokalisty Emanuela Majstrovica. Organizatorzy dziękując za udział, już dzisiaj zapraszają panie na kolejne zmagania w 2024 roku.

 

Jacek Słomka

Foto: Organizatorzy

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież