środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
TRZY DOMINIKI NA PODIUM

Po raz piąty w Bowling Bar przy ul. Gorzowskiej rozegrano turniej pań w kręgle o Mistrzostwo Barlinka. Do tegorocznych zmagań przystąpiło 18 uczestniczek. Grano cztery rundy, a wyniki z nich zsumowano.

Do rundy finałowej przystąpiło 10 zawodniczek. Całe zmagania trwały 4 godziny. Po podliczeniu punktów okazało się, że pierwsze miejsce przypadło Dominice Ganczarskiej, która zdobyła 569 punktów, uzyskała także najlepszy wynik zawodów - 153 punkty.  Na miejscu drugim uplasowała się Dominika Szynkiewicz - zdobywając 501 punktów. Miejsce trzecie przypadło Dominice Ściesiek - która zdobyła 406 punktów.

• miejsce 10 - Magdalena Bednarek

Zawody prowadził Jarosław Bednarek. Ich sponsorami byli GBS Barlinek, Pyrmo Barlinek. Dla wszystkich uczestniczek wręczono dyplomy i drobne upominki. Trzy najlepsze panie otrzymały dodatkowo puchary.

Niespodzianką muzyczną turnieju, przygotowaną przez organizatorów, był występ Kuby Lubelskiego - grającego na gitarze i wokalisty Emanuela Majstrovica. Organizatorzy dziękując za udział, już dzisiaj zapraszają panie na kolejne zmagania w 2024 roku.