Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 czwartek 18 kwietnia 2024r.   imieniny: Apoloniusz, Bogusław, Bogusława

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
SIMIŃSKI UBEZPIECZENIA

Szukasz ubezpieczenia idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb? Nazywam się Tomasz Simiński i zapraszam Cię na rozmowę, podczas której pomogę Ci mądrze i tanio ubezpieczyć Twój dom, samochód, firmę oraz życie. W branży ubezpieczeniowej pracuję już od kilkunastu lat.

Właśnie dlatego, biorąc pod uwagę moje doświadczenie i zaufanie Klientów, postanowiłem uruchomić własne biuro. W mojej ofercie, znajdą Państwo szeroki wachlarz ubezpieczeń, począwszy od OC (oraz pozostałe komunikacyjne), po ubezpieczenia mieszkań, domów, firm, życia i kosztów leczenia za granicą.

Myślę, że istotną informacją jest fakt, że biuro znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Filii Wydziału Komunikacji w Barlinku. Proponuję więc także usługi związane z pomocą przy zarejestrowaniu pojazdu, jak i zgłoszeniem zbycia czy też nabycia auta. W prowadzonym przeze mnie punkcie kasowym, mogą Państwo dokonać wszelkich płatności związanych ze sprawami załatwianymi w tutejszym wydziale.

Możecie też zaoszczędzić sporo czasu z wyjazdem do Urzędu Skarbowego, bowiem u mnie można opłacić też akcyzę. W razie potrzeby, pomogę w tłumaczeniu dokumentów. Proponuję też leasingi oraz kredyty samochodowe i gotówkowe.

Jestem do Państwa dyspozycji w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 17.00, a także w soboty w godz. 9.00 13.00.

 

Simiński Ubezpieczenia
Tomasz Simiński
ul. Szpitalna 11 (II. piętro, pokój 201.)
74-320 Barlinek

 

 

Zapraszam do kontaktu: tel. 502 738 892

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.