Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (8)
RADNY MICHAŁ ANTOSIEWICZ ZAPRASZA NA SPOTKANIE

Szanowni Państwo, kolejny raz chciałbym serdecznie zaprosić mieszkańców Barlinka (niezależnie od tego, do jakiego okręgu wyborczego należą), na kolejne cykliczne spotkanie w ramach pełnienia funkcji radnego w Radzie Miejskiej Barlinka, które odbędzie się w dniu 27.04.2023r., o godzinie 17:00 na pierwszym piętrze w Przedszkolu miejskim nr 1 im. J. Porazińskiej przy ul. Kombatantów 3.

Spotkanie z Państwem ma na celu poruszenie spraw związanych z Państwa oczekiwaniami, uwagami, odnośnie funkcjonowania naszego miasta. Ostatnie spotkania pokazały, że naprawdę warto rozmawiać w szerszym gronie - dzięki temu jest większa szansa na znalezienie dobrych rozwiązań.

W przypadku braku możliwości przybycia na spotkanie, uwagi, sprawy, którymi według Państwa należy się zająć, proszę kierować na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez aplikacje !go Gmina Barlinek.

 

Michał Antosiewicz

 

barlinek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 [Artykuł sponsorowany]