Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
MAŁA WPADKA POGONI BARLINEK

Porażką niestety zakończył się mecz, który CRS Pogoń Barlinek rozegrała z Unią Dolice. Spotkanie odbyło się 30 kwietnia, i z uwagi na remont boiska w Dolicach, mecz rozegrano w Przelewicach. Nie zawiedli jak zawsze kibice, którzy licznie przyjechali dopingować swoje drużyny.

 

REKLAMA

 

Niestety dobra passa Pogoni została przerwana i podopieczni trenera Michała Diakowa wyjechali z Przelewic bez punktów. Unia Dolice - CRS Pogoń Barlinek 4:0. Kolejny mecz CRS rozegra u siebie już 3 maja. O godz. 15.00 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, podejmować będzie Zorzę Dobrzany. Wszystkich kibiców zapraszamy na Sportową. 

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+9

Guest

Cytuję Guest:
nawet baraki za ponad 5 milionów nie pomogły = WSTYD

Tylko ze ci sami zawodnicy do tych baraków w dalszym ciągu nie weszli :)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież