Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE!? - OFERTA EDUKACYJNA ZS I PO

Zbliża się maj – miesiąc egzaminów i kwitnących kasztanów. Warto już przed egzaminem dla uczniów klas ósmych w szkołach podstawowych poszukać odpowiedniej szkoły, by wakacje były czasem odpoczynku, a niekoniecznie zbędnego stresu.

 

REKLAMA

 

Drodzy Rodzice i Absolwenci Szkół Podstawowych! W nowym roku szkolnym 2023/2024 przedstawiamy Państwu ofertę edukacyjną wszystkich kierunków kształcenia dostępnych w ZS i PO przy ulicy Szosowej w Barlinku. Jest ona bogata i różnorodna, co umożliwi podjęcie w przyszłości wymarzonych studiów lub zdobycie ciekawej pracy. W zbliżającym roku szkolnym, czyli już po wakacjach możecie skorzystać z naszego ponad 75-letniego doświadczenia, ale również odkryć coś zupełnie nowego. W Barlinku powstaje klasa patronacka szkoły branżowej I stopnia we współpracy z Barlinek Inwestycje. O proponowanych zawodach informacje znajdują się poniżej.

ATUTAMI NASZEJ SZKOŁY SĄ:

 • wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z uprawnieniami egzaminatorów OKE w Poznaniu,
 • nowoczesna baza dydaktyczna,
 • jesteśmy ośrodkiem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu organizującym egzaminy zawodowe,
 • jesteśmy liderem województwa zachodniopomorskiego w realizacji programów edukacyjnych finansowanych ze środków Unii Europejskiej (łączne dofinansowanie to kwota ponad 4 mln. zł.)
 • nowocześnie wyposażone warsztaty szkolne,
 • staże w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Czechach, Włoszech czy na Cyprze
 • nowoczesne metody nauczania.
 • Erasmus + (liczne wymiany w ramach współpracy szkół).
 • dla najlepszych i wyróżniających się uczniów dodatkowe stypendia oraz płatne, praktyki i staże zawodowe

W zależności od typu wybranej szkoły Drogi Absolwencie rozwiniesz w naszej placówce oświatowej swoje zainteresowania z przedmiotów ogólnokształcących, języków obcych (angielski, niemiecki), informatyki, przedmiotów zawodowych (np. ekonomii, handlu, hotelarstwa, mechaniki pojazdów czy obróbki metali CNC). Absolwencie, masz również możliwość realizowania zajęć praktycznych na terenie warsztatów lub u pracodawców. Ponadto, chętni mogą korzystać z zajęć pozalekcyjnych: sportowych, przedmiotowych, technicznych, turystycznych, artystycznych oraz wsparcia pedagogicznego. Pomożemy Ci w zdobyciu niezbędnej wiedzy i umiejętności, byś następnie mógł realizować kolejne życiowe cele. Już teraz zapraszamy Cię. Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na Dzień Otwarty – 31 maja 2023.

 

 

W naszej szkole możesz kształcić się w trzech typach szkół:

1. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 • profil przyrodniczo-ścisły
 • profil społeczno-prawniczy
 • profil humanistyczno-naukowy

2. TECHNIKUM

 • technik pojazdów samochodowych
 • technik mechanik
 • technik informatyk
 • technik ekonomista
 • technik hotelarstwa
 • technik handlowiec

3. SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

 • mechanik pojazdów samochodowych
 • mechanik - monter maszyn i urządzeń
 • ślusarz
 • sprzedawca
 • wielozawodowa (np. kucharz, cukiernik, elektromechanik, stolarz, drukarz fleksograficzny, murarz, tynkarz)

Nowość – klasa patronacka (Barlinek Inwestycje)

(zawody: mechanik operator maszyn do produkcji drzewnej, elektryk, elektromechanik)

W tej nowej klasie oferujemy:

 • naukę połączoną z praktyką pod patronatem największego pracodawcy w regionie
 • naukę i pracę na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie
 • atrakcyjne wynagrodzenie za praktyki
 • stypendium dla najlepszych uczniów

TWOJE MOŻLIWOŚCI PO UKOŃCZENIU WYBRANEGO TYPU SZKOŁY:
• po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć studia na dowolnie wybranym kierunku lub kontynuować naukę w szkole policealnej
• absolwent szkoły branżowej może uzupełnić wykształcenie średnie i uzyskać tytuł technika
• po uzyskaniu kwalifikacji zawodowych możesz również podjąć pracę

 

Ósmoklasisto zapraszamy!

Zapoznaj się z nasza ofertą i przekonaj się, że Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku to szkoła przyjazna - DOBRA SZKOŁA BLISKO CIEBIE!

Więcej informacji na temat wybranego typu szkoły oraz zasad rekrutacji >>>

 

KONTAKT:
Dyrektor i sekretariat:
tel. (95) 746-10-64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/ZSiPOBarlinek

DOŁĄCZ DO NAS!
ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z NAMI!

 

Zapraszamy do szkoły „NA GÓRCE”

PODANIA PRZYJMOWANE SĄ od 09.05.2023 r. do 16.06.2023 r.

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY!!! 

 

ZSiPO Barlinek - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.