BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kiedy stadion?
O konieczności przystąpienia do remontu stadionu, mówi się już od dawna. Co pewien czas wskazywane są przepisy, jakimi musi odpowiadać tego typu obiekt. Mówi się o plastykowych siedzeniach. O specjalnie wydzielonym sektorze dla kibiców drużyny przyjezdnej.

O poprawie nawierzchni, na której odbywają się mecze piłki nożnej. Do tego dochodzi całe zaplecze socjalne. Szatnie, umywalnie, ubikacje, pomieszczenia dla sędziów. W Wieloletnim Planie Inwestycyjnym gminy, na ten cel zapisano 8 milionów złotych. Są to środki zarówno gminne, jak i pozyskiwane z zewnątrz. W tegorocznym budżecie, na modernizacją stadionu miejskiego, zapisano 500 tys. złotych.

REKLAMA

Jak udało się nam dowiedzieć w magistracie, pieniądze te przeznaczone zostaną na prace ziemne zarówno na płycie boiska, jak i na prace w miejscu, gdzie mieszczą się trybuny. Roboty mogą ruszyć najwcześniej we wrześniu. Żeby do tego doszło, konieczne jest ogłoszenie przetargu, na ich wykonanie. Trzeba będzie także zastanowić się nad tym, gdzie w momencie prac rozgrywane będą mecze Pogoni Barlinek? Najprawdopodobniej nie da się tak wszystkiego zaplanować, żeby chociażby remont płyty, wykonać w czasie, kiedy liga pałzuje. Zgodnie z WPI prace modernizacyjne powinny zostać zakończone w 2011 roku.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/stadion/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.