Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (8)
PREZENT OD POGONI DLA KIBICÓW

Tegoroczna Majówka, a konkretnie 3 maja, upłynął pod znakiem Pogoni Barlinek. Wszystko przez festyn, zorganizowany z okazji 77-lecia drużyny oraz meczu, który tego dnia rozegrano w godzinach popołudniowych. Impreza odbyła się na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego.

 

REKLAMA

Na darmowe dmuchańce, poczęstunek i historyczną wystawę, mieszkańców Barlinka oraz turystów, zaprosiła CRS Pogoń Barlinek wraz z ISF Pogoń Barlinek i Muzeum Regionalnym w Barlinku. Festyn cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Kolejki do proponowanych atrakcji zdawały się nie mieć końca, jednak wszystko co fajne, szybko się kończy i event trzeba było zakończyć tuż przed meczem.

Punktualnie o 15.00 na murawie spotkali się CRS Pogoń Barlinek oraz Zorza Dobrzany. Zawodników obydwu drużyn, na płytę boiska wyprowadzili adepci ISF Pogoń Barlinek. Specjalną, urodzinową oprawę, przygotowali kibice BF’20. Gościem specjalnym całego wydarzenia był Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej,  Wiceprezes ds. Szkolenia PZPN, Maciej Mateńko.

 

77 lat Pogoni Barlinek - oprawa na dzisiejszym meczu z Zorzą Dobrzany, przygotowana przez kibiców BF’20 ⚽️

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 3 maja 2023

 

Wynikiem meczu z 3 maja, Pogoń zrehabilitowała się przez kibicami. Ostatni przegrany mecz w Przelewicach już poszedł w niepamięć, a dzisiejsza wysoka wygrana ucieszyła licznie zgromadzoną na trybunach widownię. CRS Pogoń Barlinek – Zorza Dobrzany 8:0.  Bramki dla Barlinka zdobyli: Tomasz Kozioł (2’), Patryk Niedźwiedź (16’), Łukasz Gieniec (29’, 50’, 52’), Paweł Magryta (47’), Marcel Buczek (66’) oraz Cezary Bilas (86’). Spotkanie, jak zawsze komentował Jarosław Bednarek. Kolejny mecz CRS rozegra w Ińsku. Na Stadionie Miejskim w Barlinku ponownie zagrają 13 maja z Piastem Chociwel. Wszystkich kibiców zapraszamy na Sportową o godz. 15.00.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+9

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Obchody niestety dalej bez szatni!!!!!!!!

bez szatni za ponad 5 milionów POLSKICH ZŁOTYCH

szatnia będzie oddana jesienią, na wybory, aby maluczki wiedzieli, na kogo głosować
+5

Guest

Dobrze , że nie padało,to tak jak z krwiobusem,chcesz oddać krew stoisz pod gołym niebem . Był budynek ,komfort dla oddających ,no to lepiej było zlikwidować ,co się ludzi przejmować.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież