Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (4)
OTWARCIE SEZONU OGRODÓW PRZELEWICE

Barlinecki Ośrodek Kultury, Feeling Dance Group i Gmina Barlinek, zapraszają na Barlineckie Święto Niezapominajki, połączone z uroczystym otwarciem fontanny na skwerze przy ul. Szewskiej. Wszystko odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 maja.

 

REKLAMA

 

W programie m.in.

  • godz. 12.00 odsłonięcie fontanny ul. Szewska
  • godz. 12.30 wspólne zdjęcie mieszkańców Barlinka z okazji 745-lecia miasta – Rynek Miejski - odwołane
  • godz. 17.00 ECS – zwiedzania Galerii im. Romany Kaszczyc, wystawa prac Artystki, etiuda Teatru Poezji „Wiatrak” oraz spotkanie z reportażystką Polskiego Radia Zachód Izabelą Patek.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Barlinek.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

+33

Guest

Dobry tytuł- Święto Niezapominajki!!! My mieszkańcy Barlinka nie zapomniemy wam Radnym i Burmistrzowi co zrobiliście z tym miastem przez ostatnie dwie kadencje!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.