Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
''ZŁOTY ŻAGIEL'' DLA PRACOWNI CERAMIKI UNIKATOWEJ BOK

26 kwietnia 2023 roku na Uroczystej Sesji w Starostwie Powiatowym wręczono nagrody – „Złote Żagle”. W sumie przyznano 8 nagród w różnych kategoriach i ponad 20 nominacji.

 

REKLAMA

 

Jedną z nagród, czyli "Złoty Żagiel za 2022 rok" w dziedzinie "Kultury i turystyki", otrzymała Pracownia Ceramiki Unikatowej BOK, za długoletnią działalność, pracę na rzecz upowszechniania sztuki i kultury, edukację i wychowanie poprzez sztukę. Za wystawy i wymiany młodzieżowe w kraju i za granicą oraz stworzenie oferty pamiątkowej w postaci liścia ceramicznego i aniołka ze skrzydełkami liści.

Nagrodę otrzymały: Teresa Bartkiewicz i Anna Mioduszewska. Serdecznie dziękujemy Władzom Powiatu za to, że dostrzegła naszą pracę na rzecz środowiska lokalnego. Tym bardziej jest nam miło, że jest to rok przejścia na emeryturę jednej z liderek Pracowni. Jeszcze raz serdeczne dzięki. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"- jak pisał Antoine De Saint-Exupery.

 

Teresa Bartkiewicz i Anna Mioduszewska – nadesłane

 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Gratulacje ! Grażynko i Aniu!,Wszystkiego dobrego, kolejnych miłych przeżyć.To Wam się należało!!!

"Bo im się należało" , zawsze się należy jeśli władza daję, nawet jeśli sama sobie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież