Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.3846153846154 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (13)
CRS WYGRYWA Z PIASTEM

W samo południe 13 maja na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS pogoń Barlinek podejmowała zespół Piast Chociwel. W pierwszej połowie spotkania ani gospodarzom, ani gościom, nie udało się zdobyć ani jednej bramki.

 

REKLAMA

Druga połowa okazała się szczęśliwsza dla podopiecznych Michała Diakowa, którzy strzelili dwie bramki. Strzelcami byli Patryk Niedźwiedź (77’) oraz Marcel Buczek (79’).  CRS Pogoń Barlinek – Piast Chociwel 2:0. W czasie meczu, prowadzona była zbiórka karmy i pieniędzy na rzecz zwierząt, będących pod opieką OTOZ Animals Barlinek.

Kolejny mecz CRS rozegra 20 maja w Kaliszu Pomorskim. U siebie ponownie zagrają 27 maja o godz. 16.00. Podejmować wówczas będą Pogoń Połczyn Zdrój.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+1

Guest

Przypominam radnym że nie uda się chyba przeciągnąć otwarcia szatni i całego kompleksu do wiosny przyszłego roku tj do terminu nowych wyborów . Wstyd i szkoda chłopaków , bo wszystko już ukończone oprócz wieszaków.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież