Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
3.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.83 (6)
III BIEG SZLAKIEM PRZYGODY ZA NAMI

Ponad 130 zawodników, wystartowało w III edycji Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim. Ta jedna z największych imprez sportowych w Barlinku, odbyła się w niedzielę 21 maja.

 

REKLAMA

Start zlokalizowany został nie na płycie stadionu, a na ulicy przed wejściem na obiekt. Później trasa wiodła m.in. parkiem im. Emanuela Laskera i dalej wokół Jeziora Barlineckiego, Szlakiem Przygody zarówno jego pierwszą jak i drugą częścią. Meta, tradycyjnie już, została usadowiona na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego.

W trakcie imprezy, nie zabrakło biegu dla najmłodszych oraz animacji przygotowanych przez Barlinecki Ośrodek Kultury. Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach, otrzymali pakiet startowy, w którym znajdowała się czapka, brelok, numer startowy, wafelek i napój izotoniczny. Na mecie wręczano wyjątkowe, specjalnie przygotowane medale oraz dyplomy. Trasę zabezpieczali druhowie i druhny z OSP Mostkowo. Zawody komentował spiker barlineckiej Pogoni Jarosław Bednarek.

Organizatorami III Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim byli: Stowarzyszenie Epidemia Sportu, Grupa Biegowa Biegam Bo Lubię Barlinek, Urząd Miasta i Gminy Barlinek.

 

M.Przybylska

 

 

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 21 maja 2023

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież