Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
1.75 1 1 1 1 1 Ocena 1.75 (16)
OSTATNI ETAP BUDOWY WIEŻY WIDOKOWEJ

31 maja upływa termin oddania do użytkowania wieży widokowej na pomoście Plaży Miejskiej. Prowadzone tam prace, związane są z zadaniem „Budowa wieży widokowej nad częścią istniejącego pomostu kąpieliska miejskiego w Barlinku”.

 

REKLAMA

Odwiedziliśmy to miejsce na 10 dni przed oddaniem obiektu, czyli w niedzielę 21 maja. Wieża już stoi, a prowadzone tam prace, są już na ukończeniu. Obiekt budowany jest nad najdalej wysuniętą częścią pomostu i służyć będzie jako punkt widokowy. Nawiązuje ona do istniejącej pierwotnie skoczni do wody, ale nie będzie pełnić tej funkcji.

 

 

Inwestycja realizowana jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”. Zadanie uzyskało dofinansowanie w wysokości 94.853,00 zł. Całkowity koszt inwestycji wynosi 176.039,11 zł.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Czy mogę prosić o publiczne udostępnienie kosztorysu tej inwestycji???

Szczegóły tutaj: https://platformazakupowa.pl/transakcja/727388

w w/w linku brak kosztorysu. Zamawiający, czyli Gmina nie pofatygowała się i nie sporawdziła na własną rękę jaki jest chociażby przybliżony koszt inwestycji. Ile rzucił oferent, tyle ma... no brawo, żyć nie umierać! jak ktoś wcześniej napisał - nie swoje łatwo wydawać
+4

Guest

Cytuję Guest:
Czy mogę prosić o publiczne udostępnienie kosztorysu tej inwestycji???

Szczegóły tutaj: https://platformazakupowa.pl/transakcja/727388
+13

Guest

Jak chcecie państwo mieć wpływ na to co podejmują władze, trzeba chodzić na sesje i składać wnioski protestów w komisjach, bo tak to tylko kończy się jak tutaj na narzekaniach. Niestety brak udziału w powyższych jest akceptacją i przyzwoleniem na trwonienie pieniędzy budżetowych
+22

Guest

Tu nie ma problemu z wydaniem pieniędzy na "niezbędną rzecz", a w szkołach i przedszkolach większość prac remontowych robią konserwatorzy, bo na zapłacenie firmie nie ma pieniędzy :sad:
+11

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Chluba miasta to parking pod szpitalem.

Może chociaż ten parking funkcjonował by dobrze.

szpital nie długo ktoś prywatny weźmie to i parking zrobi .
+22

Guest

Cytuję Guest:
Nie mam pojęcia o tego rodzaju ,,inwestycjach", ale aż mi się nie chce wierzyć, że w zasadzie niewielki kawałek podestu i schodki kosztowały tyle tysięcy złotych. Użyli tam złotych gwoździ, czy jak?

Inwestycja to jest wydanie pieniędzy , które się zwrócą i będą przynosił w przyszłości zyski. W tym przypadku to jest trwonienie naszej wspólnej kasy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież