Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
MASAŻ  KOBIDO - NATURALNY LIFTING TWARZY

Serdecznie zapraszam na japoński masaż Kobido zwany liftingiem bez skalpela. Masaż rozluźnia głębokie mięśnie twarzy i ujędrnia skórę. Kobido pozwala rozprostować zmarszczki i bruzdy, odprężyć napięte mięśnie oraz pobudzić mikrokrążenie. Pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu i zapomnieć o zmartwieniach.

Masaż zakończony jest maseczką w celu dodatkowego wyciszenia, nawilżenia i odżywienia. Po całym zabiegu w celu wzmocnienia efektu stosuje taping twarzy tzw. kinesotaping - plastrowanie twarzy.

Masaż twarzy Kobido 90 minut koszt 150 zł, łączny czas 2h.

Serdecznie zapraszam do gabinetu kosmetycznego na masaż Kobido wykonany przy muzyce relaksującej i zapalonych świecach w celu uzyskania dogłębnego poczucia relaksu.

Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Po zabiegu w celu wzmocnienia efektu liftingu stosuje taping twarzy tzw. kinesotaping  -plastrowanie twarzy. Odpowiednia aplikacja taśm wpływa na:

  • modelowanie linii twarzy
  • regenerację najgłębiej położonych tkanek
  • rozluźnienie napięć mięśniowych
  • wygładzenie skóry i zmniejszenie widoczności zmarszczek
  • poprawę elastyczności jędrności skóry

 

Pracownia Urody Marta Bojko 
Wodna 2/5
74-320 Barlinek
tel. 512 559 954

 

 

Masaż KOBIDO ◼️◾️▪️ NATURALNY LIFTING TWARZY ▪️spłycenie zmarszczek ▪️ujędrnienie skóry ▪️poprawa owalu...

Opublikowany przez Pracownia Urody Marta Bojko Wtorek, 16 maja 2023