Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (4)
MOŻNA KORZYSTAĆ ZE SKATEPARKU

Długo musieli czekać wszyscy, którzy chcieli skorzystać z skateparku, zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. Jednym z powodów, była przeciągająca się w czasie jego budowa. Stąd, co pewien czas, do naszej redakcji napływały pytania, kiedy będzie można z niego korzystać? Zapytaliśmy o to w barlineckim Urzędzie Miejskim. Oto odpowiedź, jak do nas dotarła.

 

REKLAMA

 

Opóźnienie w oddaniu do użytku  skateparku, wynikało z konieczności  przeprowadzenia  odpowiedniego postępowania w zakresie uzyskania zezwolenia na użytkowanie. Aktualnie  pozytywnie zakończyło się postępowanie dotyczące zezwolenia na użytkowanie i skatepark został udostępniony. Oficjalne oddanie do użytkowania  nastąpi po otrzymaniu ostatecznej decyzji z Nadzoru Budowlanego.”

 

Przypomnijmy, że budowa skateparku, to realizacja zwycięskiego projektu Barlineckiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt „Budowa skateparku”, zgłoszony przez młodych mieszkańców Barlinka, w 2020 r. zyskał 884 Państwa głosy.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

+16

Guest

Ten malutki skatepark to pomnik naszej władzy jak źle planować , jak źle prowadzić inwestycje, jak źle odebrać projekt, jak źle dokonać odbioru. Malutka inwestycja , a przerosła możliwości naszej rozpasanej władzy razem z radnymi i przewodniczącym na czele.
+11

Guest

na ilu jest przeznaczony ? bo z tego co widać to BARDZO NIEWIELU będzie mogło korzystać jednocześnie BEZPIECZNIE ... no może dla trzech

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież