Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
 BO W KAŻDYM Z NAS JEST COŚ Z DZIECKA

XVII Gala Taneczna Feeling Dance Group, przeszła właśnie do historii. Ale jakiej historii… Pełnej kolorowych strojów, układów tanecznych wykonanych na tle jak zawsze wykonanej z gustem dekoracji i wypełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowej.

 

REKLAMA

To jedyne w roku święto tańca „Feelingowej Rodziny”, odbyło się 02 czerwca w Barlineckim Ośrodku Kultury. Przez blisko trzy godziny, zgromadzeni na sali przyjaciele zespołu i rodziny tancerzy, mogli oglądać nowe choreografie, przygotowane specjalnie na tegoroczną galę oraz te, które w ciągu tego roku zdobywały różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. W tym miejscu musimy zaznaczyć, że mamy dopiero czerwiec, a Feeling Dance Group już ponad trzydzieści razy stawał na podium na konkursach w całym kraju. Tym samym, pobity został ubiegłoroczny rekord, a 2023 jeszcze się nie skończył.

Nie zabrakło podziękowań od i dla zespołu, smutnego momentu, czyli pożegnania tancerzy odchodzących z zespołu oraz wręczono tradycyjne nagrody „Osobowość taneczna”. Organizatorami Gali Tanecznej „Bo w każdym z nas jest coś z dziecka” było Stowarzyszenie Feeling Dance Group i Barlinecki Ośrodek Kultury.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież